Baronan johto

Baronan johto

Lassi Määttä
Lassi Määttä

Liiketoiminta-alueet

Juho-Pekka Nojonen
Juho-Pekka Nojonen
Harri Alamäki
Harri Alamäki
Johtaja, työelämäpalvelut & Pohjoismaat+358 40 552 9271harri.alamaki@barona.fi
Henri Pynnönen
Henri Pynnönen
Johtaja, asiakakassektorit & -ratkaisut

IT

+358 40 541 9909henri.pynnonen@barona.fi
Jukka-Pekka Ylinen
Jukka-Pekka Ylinen
Johtaja, verkkoliiketoiminta & markkinointiviestintä+358 40 483 4870jukka-pekka.ylinen@barona.fi

Yhteiset palvelut

Anne Issakainen
Anne Issakainen
Johtaja, ihmiset & kulttuuri sekä palvelukeskukset+358 40 774 5888anne.issakainen@barona.fi
Mikael Nuotio
Mikael Nuotio
Johtaja, teknologiat & digitalisaatio

Hotelli ja ravintola

+358 50 566 0164mikael.nuotio@barona.fi
Henrik Rantala
Henrik Rantala
Johtaja, henkilöasiakaskokemus ja IT-toimiala+358 50 590 3447henrik.rantala@barona.fi
Elina Koskela
Elina Koskela
Johtaja, kansainvälinen henkilöstö+358 40 757 9227elina.koskela@barona.fi
Jukka-Pekka Ylinen
Jukka-Pekka Ylinen
Johtaja, verkkoliiketoiminta & markkinointiviestintä+358 40 483 4870jukka-pekka.ylinen@barona.fi

Alueet, Suomi

Vesa Kangasniemi
Vesa Kangasniemi
Pietu Purhonen
Pietu Purhonen
Jouni Heikkilä
Jouni Heikkilä
Kimmo Gauriloff
Kimmo Gauriloff

Ulkomaat

Harri Alamäki
Harri Alamäki
Johtaja, työelämäpalvelut & Pohjoismaat+358 40 552 9271harri.alamaki@barona.fi
Jarkko Rinne
Jarkko Rinne
COO, rakennus & Country Manager, Norja

Rakennus

+358 43 824 4455jarkko.rinne@barona.fi
Johanna Mix
Johanna Mix
Steen Damkier
Steen Damkier
Peeter Simson
Peeter Simson