Operator CNC (Finlandia)

Location
Outokumpu
Employment type
Permanent, Full-time
Deadline for applications
11/30/2022

Obecnie poszukujemy operatorów CNC do zatrudnienia na stałe w Outokumpu w Finlandii. Oferujemy rozpoczęcie pracy od zaraz, o ile pozwoli na to Twoja dostępność.

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa oraz wprowadzanie ustawień, zmian w programie;
  • praca z programem Fanuc;
  • praca z elementami stalowymi do produkcji maszyn ciężkich;
  • produkcja zarówno elementów pojedynczych, jak i serii;
  • praca na tokarkach CNC, frezarkach pionowych i/lub wytaczarkach.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

  • Zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: 13-15 €/h brutto- zależy od doświadczenia + 6,3% dodatku.
  • Pracę na pełen etat: 40 godzin/tygodniowo.
  • System 2-zmianowy (dodatkowe 1,25 €/h za pracę na drugiej zmianie).
  • Zapewnione zakwaterowanie (jednopokojowe studio, płatne ok. 500 €/miesiąc).
  • Pracę w czystym i dobrze zorganizowanym środowisku.

Ponadto...

  • rekompensatę za urlop;
  • płatne dni świąteczne (około 4% ekstra) po pierwszym miesiącu pracy;
  • opiekę zdrowotną w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu);
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego koordynatora.

CZEGO WYMAGAMY?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych.
  • Wcześniejszego doświadczenia w pracy z programem Fanuc.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane będą podstawy programowania.

**Wyślij nam swoje CV i rozpocznij pracę w Finlandii! **

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525

For more information, contact