IT-alan avoimet työpaikat
This is IT

IT-alan avoimet työpaikat

Katso avoimet työpaikat

Etsitkö IT-alan töitä? Hienoa! Olet oikeassa paikassa.

Tehtävämme on varmistaa, että oikea työ ja osaaja kohtaavat kunnon ehdoilla. Sparraamme kanssasi työn tuomia mahdollisuuksia ja sitä, miten se sopii tulevaisuuden tavoitteisiisi. Olitpa sitten vailla teknisen tuen, ohjelmistokehityksen tai projektinhallinnan työtehtäviä, me löydämme sinulle sopivan työn!

Palkkaamme joka vuosi

  • yli 800 ihmistä tekniseen tukeen
  • yli 140 ihmistä ohjelmistokehitykseen
  • yli 90 ihmistä liiketoiminnan kehitykseen

Katso IT-alan kiinnostavimmat työpaikat

Miksi IT-alan töihin Baronan kautta?

  1. Monipuoliset työpaikat

    Meillä on asiakkaana satoja erilaisia yrityksiä – pieniä, suuria, kotimaisia, kansainvälisiä. Millainen ympäristö sinua kiinnostaisi?

  2. Kansainväliset työllistymismah­dollisuudet

    Kauttamme sinulle avautuu ovet myös kansainvälisiin työmahdollisuuksiin muun muassa Pohjoismaissa ja Euroopassa.

  3. Tukena työurallasi

    Olemme tukenasi ja sparrailukaverinasi urasi eri vaiheissa. Autamme sinua löytämään itsesi näköisen työelämän.

  4. Kilpailukykyinen palkka

    Maksamme kilpailukykyistä palkkaa ja autamme sinua neuvottelemaan osaamisellesi sopivan palkan.

  5. Kattava terveydenhuolto

    Baronan työntekijöille kuuluu kattavat työterveydenhuollon palvelut.

Kiinnostaako työt ulkomailla?
Kiinnostaako työt ulkomailla?Baronan palvelukeskuksissa Espanjan Fuengirolassa ja Puola Katowicessa ratkotaan asiakkaiden teknisiä haasteita yhdessä tiimin kanssa pääasiassa suomen kielellä. Tsekkaa avoimet paikkamme tai jätä avoin hakemus!Katso lisää

Työntekijämme kertovat

Selvitä, onko sinussa ainesta IT-tuen ammattilaiseksiLeikkimielisen testin avulla saat selville, selviäisitkö asiakkaiden kinkkisimmistäkin kysymyksistä ja pystyisitkö ratkaisemaan tekniset haasteet käden käänteessä.Tee testi »

Ota yhteyttä

Anni Kumpula
Anni Kumpula
Talent Consultant

Myynti ja kauppa, Asiakaspalvelu

anni.kumpula@barona.fi
Heini Taanila
Heini Taanila
Talent Consultant

Myynti ja kauppa, Asiakaspalvelu

heini.taanila@barona.fi
Inka Snellman
Inka Snellman
Talent Consultant

Myynti ja kauppa, Asiakaspalvelu

+358 50 461 2794inka.snellman@barona.fi
Kaisa Yli-Rosti
Kaisa Yli-Rosti
Talent Consultant

Myynti ja kauppa, Asiakaspalvelu

+358 50 359 6278kaisa.yli-rosti@barona.fi
Mikko Laine
Mikko Laine
Business Manager, Digital Talent Solutions / IT

IT

+358 43 824 4189mikko.laine@barona.fi
Mikko Saari
Mikko Saari
Business Manager, Palvelukeskukset / IT

IT

+358 40 738 6122mikko.saari@barona.fi
Sofia Tommila
Sofia Tommila
Team & Account Manager, Tech Support+358 45 671 1726sofia.tommila@barona.fi
Elisa Survonen
Elisa Survonen
Marko Heinonen
Marko Heinonen