Aletaanko hommiin?
Aletaanko hommiin?

Teollisuuden työpaikat

Katso avoimet työpaikat

Olet sitten kokenut ammattilainen tai tuore tekijä, meiltä löytyy paljon erilaisia työmahdollisuuksia. Löydä uusi työpaikkasi esimerkiksi tuotannosta, huolto- ja asennustöistä, projekteista, keikkatöistä tai haastavista asiantuntijatehtävistä!

Meillä on avoinna paikkoja, joissa työllistyt suoraan asiakasyrityksemme kirjoille, ja paikkoja, joissa työsuhteestasi vastaa Barona. Baronan työntekijänä saat tietenkin kaikki Baronan edut.

Katso teollisuuden avoimet työpaikat

Miksi töihin Baronan kautta?

  1. Kilpailukykyinen palkka aina ajallaan

    Olemme vastuullinen työnantaja ja hoidamme palkanmaksun ja kaikki työnantajan velvoitteet viimeisen päälle. Voit luottaa, että teemme asiat oikein.

  2. Asianmukaiset varusteet ja hyvä työturvallisuus

    Työntekijöiden turvallisuus töissä on meille kaikki kaikessa. Tarjoamme työntekijöillemme asianmukaiset varusteet ja huolehdimme kunnollisesta perehdytyksestä.

  3. Oma yhteyshenkilö

    Meitä on aina helppo lähestyä – ole kaikista mieltä askarruttavista asioista yhteydessä suoraan omaan yhteyshenkilöösi.

  4. Terveydenhuolto ja vakuutus

    Baronan työntekijöille kuuluu kattavat työterveydenhuollon palvelut sekä vakuutus niin työajalle kuin työmatkoille.

  5. Voimme auttaa majoituksen järjestämisessä

    Pidemmillä komennuksilla autamme asuntoasioissa, jos tarvitset tilapäistä asuntoa projektin ajaksi.

  6. Hyvät mahdollisuudet työllistyä – nyt ja myöhemmin

    Vaikka et heti saisikaan haluamaasi paikkaa, otamme sinut aina huomioon tulevissa hauissa.

Ota yhteyttä!

Kristiina Vormala
Kristiina Vormala
Rekrytointipäällikkö, Engineering

Teollisuus, Engineering

+358 40 837 4019kristiina.vormala@barona.fi
Tommi Puustinen
Tommi Puustinen
Henkilöstökonsultti, Engineering

Teollisuus, Engineering

+358 50 454 8948tommi.puustinen@barona.fi
Topi Peltoluhta
Topi Peltoluhta
Henkilöstökonsultti, teollisuus

Teollisuus

+358 50 354 6065topi.peltoluhta@barona.fi
Jarna Lehtola
Jarna Lehtola
Rekrytointikonsultti, Engineering

Teollisuus, Engineering

+358 50 313 1449jarna.lehtola@barona.fi
Dominika Kowalczyk
Dominika Kowalczyk
Industry manager

Teollisuus, Engineering, Tekniikka ja Asennus, ...

+358 50 305 0153dominika.kowalczyk@barona.fi
Maria Duca
Maria Duca
Recruiting & Marketing Specialist

Teollisuus

+358 50 337 1969maria.duca@barona.fi
Anna-Maija Räisänen
Anna-Maija Räisänen
Seniorikonsultti, teollisuus

Teollisuus, Engineering, Tekniikka ja Asennus, ...

+358 50 553 2150anna-maija.raisanen@barona.fi
Heidi Koski
Heidi Koski
Asiakkuuspäällikkö, teollisuus, asiakaspalvelu, myynti ja kauppa

Asiakaspalvelu, Teollisuus, Myynti ja kauppa

+358 40 166 3896heidi.koski@barona.fi
Ida-Maria Yli-Nissilä
Ida-Maria Yli-Nissilä
Henkilöstökonsultti, teollisuus

Teollisuus

+358 50 400 3817ida-maria.yli-nissila@barona.fi
Jani Haapaniemi
Jani Haapaniemi
Henkilöstökonsultti, teollisuus

Teollisuus, Engineering, Tekniikka ja Asennus, ...

+358 50 505 9211jani.haapaniemi@barona.fi
Roope Takala
Roope Takala
Henkilöstökonsultti

Teollisuus, Rakennus

+358 50 573 5165roope.takala@barona.fi
Sami Rinta-Valkama
Sami Rinta-Valkama
Henkilöstökonsultti

Teollisuus, Rakennus, Engineering

+358 50 597 4102sami.rinta-valkama@barona.fi
Anu Ravanko
Anu Ravanko
Rekrytointikonsultti, teollisuus

Teollisuus, HR ja Hallinto

+358 50 435 8625anu.ravanko@barona.fi