
Tiskari varuskuntaravintola Saharaan
Leijona Cateringin keittiöissä eri puolilla Suomea valmistetaan päivittäin maistuvaa ja terveellistä ruokaa. Tule vahvistamaan joukkoamme ja varmistamaan lupaustamme laadusta!
Etsimme tiskaria Varuskuntaravintola Saharaan.
Työtehtäviisi kuuluu mm. astiahuoltoa ja satunnaisesti puhtaanapitotehtäviä.
Tarjoamme sinulle ison ja luotettavan organisaation tuen aidosti erilaisessa toimintaympäristössä, jossa pöydät – tai kannonnokat – täyttyvät asiakkaista joka päivä. Saat lisäksi loistavat työkaverit.
Toivomme sinulta energistä ja yhteistyökykyistä työotetta. Olet reilu, reipas ja kohtelias niin työkavereitasi kuin yhteistyökumppaneitamme kohtaan. Työelämän pelisäännöt ovat sinulle jo tuttuja ja sinulta löytyy joustavuutta muutostilanteisiin.
Edellytämme sinulta kokemusta elintarvike- ja/tai ravintola-alalla työskentelystä. Olet innokas oppimaan uutta ja valmis työskentelemään vaativissa ja vaihtelevissa olosuhteissa. Mitä et vielä osaa, sen voit oppia meillä!
Töitä on tarjolla vuoden loppuun saakka ja tarjolla on töitä keskimäärin 90h/3vkoa. Tässä tehtävässä työaikasi on ma-su klo 6-19 välillä. Työsuhde solmitaan Baronan kanssa. Lisäksi tarvitset hygieniapassin sekä negatiivisen salmonellatodistuksen (=todistus terveydentilasta).
Tehtävää täytettäessä varmistetaan hakijan sopivuus turvallisuusselvityksen avulla.
Leijona Catering on valtakunnallinen ruoka- ja ravintolapalveluja tarjoava suomalainen yritys. Toimintaamme ohjaavat arvot ovat asiakasläheisyys, vastuullisuus ja uudistuminen. Palveluksessamme on noin 500 ruoka-alan ammattilaista eri puolilla Suomea. Tarjoamme henkilöstöllemme hyvät olosuhteet tehdä työtä, kehittää ammattitaitoaan ja hyödyntää kaikkea osaamistaan. Vaalimme niitä ainutlaatuisia asioita, joita historiamme ja kumppanuutemme Puolustusvoimien ja Rikosseuraamuslaitoksen kanssa on luonut. Olemme savuton ja Great Place to Work –sertifioitu työpaikka. Lue lisää: www.leijonacatering.fi