Ota yhteyttä

Kaipaatko kumppania, jolla on yhteiset intressit? Kumppania, joka tuntee toimialasi niin, että keskustelussa voidaan mennä suoraan asiaan? Kumppania, joka sekä kehittää suurta kuvaa että on auttava käsipari arjessa?

Me Baronalla olemme juuri sitä.

Olemme mukanasi kasvussa, toiminnan optimoinnissa, muutoshallinnassa ja vastuullisessa sopeuttamisessa tuomassa niin näkemystä kuin käytännön apukädetkin. Palveluihimme kuuluvat mm. ulkoistusratkaisut, rekrytointi, henkilöstövuokraus, työkykypalvelut sekä työelämäkoulutukset ja -valmennukset.

Ota yhteyttä – etsitään juuri sinulle sopiva ratkaisu!

Toimialojemme yhteyshenkilöt

Henri Pynnönen
Henri Pynnönen
Johtaja, asiakakassektorit & -ratkaisut

IT

+358 40 541 9909henri.pynnonen@barona.fi
Juha Martiskainen
Juha Martiskainen
Toimialajohtaja, Asiakaspalvelu, Myynti ja Kauppa

Asiakaspalvelu, Myynti ja kauppa

+358 40 356 3913juha.martiskainen@barona.fi
Marina Velikova
Marina Velikova
Johanna Wegelius
Johanna Wegelius
Myyntijohtaja, hotelli- ja ravintola-ala

Hotelli ja ravintola

+358 43 826 5518johanna.wegelius@barona.fi
Dan Puha
Dan Puha
Myyntijohtaja, työkykypalvelut

Taloushallinto

+358 43 824 3434dan.puha@barona.fi
Kaisa Leskijärvi
Kaisa Leskijärvi
Head of Sales, HR ja taloushallinto

Taloushallinto, HR ja Hallinto

+358 50 574 7189kaisa.leskijarvi@barona.fi
Juha Kuuttinen
Juha Kuuttinen
Tarja Takala-Valtonen
Tarja Takala-Valtonen
Myyntijohtaja, logistiikka

Logistiikka

+358 50 461 2798tarja.takala-valtonen@barona.fi
Jaana Kaarela
Jaana Kaarela
Markkinoinnin ja viestinnän rekrytointi­palvelut, Barona Luova+358 40 557 5866jaana.kaarela@barona.fi
Jarkko Rinne
Jarkko Rinne
Myyntijohtaja, rakennus & Country Manager, Norja

Rakennus

+358 43 824 4455jarkko.rinne@barona.fi
Markku Vihma
Markku Vihma
Myyntijohtaja, teollisuus

Teollisuus, Engineering, Tekniikka ja Asennus, ...

+358 40 830 7621markku.vihma@barona.fi

Yhteyshenkilömme eri puolilla Suomea

Vesa Kangasniemi
Vesa Kangasniemi
Pietu Purhonen
Pietu Purhonen
Jouni Heikkilä
Jouni Heikkilä
Kimmo Gauriloff
Kimmo Gauriloff

Toimipisteidemme sijainnit ja muut yhteystiedot

LaskutustiedotLähettämässä laskua Baronalle? Varmista, että tiedot ovat oikein.Katso laskutustiedot