Ota yhteyttä

Kaipaatko kumppania, jolla on yhteiset intressit? Kumppania, joka tuntee toimialasi niin, että keskustelussa voidaan mennä suoraan asiaan? Kumppania, joka sekä kehittää suurta kuvaa että on auttava käsipari arjessa?

Me Baronalla olemme juuri sitä.

Olemme mukanasi kasvussa, toiminnan optimoinnissa, muutoshallinnassa ja vastuullisessa sopeuttamisessa tuomassa niin näkemystä kuin käytännön apukädetkin. Palveluihimme kuuluvat mm. ulkoistusratkaisut, rekrytointi, henkilöstövuokraus, työkykypalvelut sekä työelämäkoulutukset ja -valmennukset.

Ota yhteyttä – etsitään juuri sinulle sopiva ratkaisu!

Toimialojemme yhteyshenkilöt

Henri Pynnönen
Henri Pynnönen
Johtaja, asiakakassektorit & -ratkaisuthenri.pynnonen@barona.fi
Juha Martiskainen
Juha Martiskainen
Johtaja, Logistiikka, kauppa, horeca, sosiaali- ja terveysalajuha.martiskainen@barona.fi
Marina Velikova
Marina Velikova
Head of Solutions, Global Talent Solutions+358 50 594 4027marina.velikova@finlandrelocation.com
Johanna Wegelius
Johanna Wegelius
Growth Director

Hotelli ja ravintola

+358 43 826 5518johanna.wegelius@barona.fi
Kaisa Leskijärvi
Kaisa Leskijärvi
Head of Sales, HR ja taloushallinto

Taloushallinto, HR ja Hallinto

+358 50 574 7189kaisa.leskijarvi@barona.fi
Miika Nykänen
Miika Nykänen
Head of Sales, Northstar Talent

IT

+358 40 544 9444miika.nykanen@northstartalent.com
Tarja Takala-Valtonen
Tarja Takala-Valtonen
Jaana Kaarela
Jaana Kaarela
Liiketoimintajohtaja, Markkinoinnin ja viestinnän rekrytointi­palvelut, Barona Luova

Markkinointi ja viestintä

+358 40 557 5866jaana.kaarela@barona.fi
Jarkko Rinne
Jarkko Rinne
COO, rakennus & Country Manager, Norja

Rakennus

+358 43 824 4455jarkko.rinne@barona.fi
Markku Vihma
Markku Vihma
Myyntijohtaja, teollisuus

Teollisuus, Engineering, Tekniikka ja Asennus, ...

+358 40 830 7621markku.vihma@barona.fi

Yhteyshenkilömme eri puolilla Suomea

Vesa Kangasniemi
Vesa Kangasniemi
Palvelujohtaja

Tekniikka ja Asennus, Teollisuus

+358 40 830 7649vesa.kangasniemi@barona.fi
Pietu Purhonen
Pietu Purhonen
Kimmo Gauriloff
Kimmo Gauriloff

Toimipisteidemme sijainnit ja muut yhteystiedot

LaskutustiedotLähettämässä laskua Baronalle? Varmista, että tiedot ovat oikein.Katso laskutustiedot