Operator koparki do Finlandii

Location
Helsinki
Employment type
Fixed-term, Full-time
Deadline for applications
8/31/2024

Poszukujemy doświadczonych operatorów koparek do pracy przy wykopach pod kable światłowodowe w Finlandii.

Opis stanowiska:

  • Praca przy wykopach pod kable światłowodowe w małych zespołach.
  • Praca na koparkach od 5 do 10 ton.
  • Praca w terenie otwartym oraz zabudowanym gdzie wymagana jest precyzja.
  • Praca w systemie rotacyjnym 2 na 1. W czasie rotacji możliwość zjazdu do Polski lub pozostania na miejscu w Finlandii.
  • Praca 10 do 12 godzin dziennie.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako operator koparki.
  • Umiejetność pracy w terenie zabudowanym z gęstą infrastrukturą naziemną i podziemną.
  • Gotowość do pracy w systemie rotacyjnym.
  • Doświadczenie w obsłudze koparek gąsienicowych i kołowych.
  • Zbajomość j. angielskiego w stopni komunikatywnym mile widziana.

Oferujemy:

  • Fińską umowę o pracę.
  • Pracę w systemie rotacyjnym.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Bezpłatny przelot i powrót z Finlanndii na koniec kontraktu.
  • Odzież i obuwie roboczy oraz niezbędne narzędzia.

Oprócz operatorów koparek poszukujemy również pracowników do robót ziemnych przy układaniu kabli światłowodowych w wykopach.

For more information, contact